Kategorie
Ogólne

Autokary do Francji

Połączenia autokarowe umożliwiają dziś dotarcie do każdego miejsca w Europie. Wystarczy znaleźć jedynie ofertę odpowiedniej firmy i można śmiało ruszać w drogę! Takimi międzynarodowymi połączeniami autokarowymi można dotrzeć również do Francji – kraju, do którego udaje się obecnie coraz to więcej osób. Połączenia autokarowe z Polski do Francji nie są być może aż tak bardzo modne i popularne jak połączenia na przykład do Niemiec (głównie wyjazdy związane są z poszukiwaniem nowych miejsc pracy), jednak i tak bardzo dużo osób każdego roku zmierza właśnie w tym kierunku. Najpopularniejszymi miastami, do których zmierzają pasażerowie autokarów, są z całą pewnością Paryż, Lille, Lyon czy też na przykład Marsylia. Trasy autokarowe z Polski do Francji prowadzą oczywiście przez wiele pośrednich przystanków.

W samej Francji takie trasy przebiegają głównie przez Annec, Belfort, Bordeaux, Cannes, Billy ontigny, Dijon, Lens, Metz, Monako, Renes, Toulon czy też Ussel. Każdy pasażer może kupić swój bilet autokarowy do Francji za pomocą Internetu. Ci, którzy nie mają zaufania do sieci, mogą udać się oczywiście do biura przewoźnika obsługującego daną trase, jednak coraz więcej osób przekonuje się, że jest to zwyczajnie strata czasu. Wszystko załatwić można bowiem za pomocą kilku kliknięć komputerowej myszy. Ceny biletów autokarowych do Francji nie są oczywiście zawsze takie same. Różnią się one nie tylko pomiędzy konkretnymi przewoźnikami. Różnice wynikają również z tego, kto dokładnie jest odbiorcą takiego biletu. Przewoźnicy autokarowi posiadają w swoich ofertach atrakcyjne zniżki u ulgi dla uczniów i studentów. Taki bilet jest z pewnością dużo tańszy od biletu, który nie jest objęty żadnymi rabatami.

Dla przykładu można podać tu wyjazd z Polski do samego Paryża. Stolica Francji usytuowana jest w północnej części kraju, a od Warszawy dzieli ją odległość około 1600 kilometrów. Na tej trasie biletu autokarowy może kosztować około 300 zł. W przypadku biletów ulgowych cena ta może być o nawet 50 % niższa. Na trasie Warszawa-Paryż, autokary mijają zwykle te samej miejscowości. Można jednak zdecydować się na trasę albo przez Niemcy albo tą przez Austrię oraz Włochy. Wszystko zależy tutaj od przystanków pośrednich, na których zatrzymuje się przewoźnik. My jako klienci staramy się jednak wybrać tą trasę, która będzie najkrótsza.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *